Головна » 2014 » Червень » 7 » «Екстрим» на Печерських пагорбах
10:32
«Екстрим» на Печерських пагорбах
Щороку фестиваль Дружин юних пожежних збирає навколо себе талановиту та прогресивну молодь. 
 
Команда Нижчедубечанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка представляла Вишгородський район у фіналі обласного етапу ХХ Всеукраїнського фестивалю  Дружин юних пожежних, була запрошена на XV Київський фестиваль КВК юних пожежних імені Л.П.Телятнікова. Він щороку проходить під аркою Дружби народів під гаслом «Як тебе не спалити, Києве мій».  Команда  у складі Ярини Мацур, Олексія Ковтуна, Владислава Суходольського, Аліни Мусієнко, Антона Мимка та Євгенії Волжаніної  поза конкурсом продемонструвала свою «Візитівку» та «Домашнє завдання». Примхи природи не завадили гарній атмосфері свята.
 
Господарі фестивалю влаштували команді «Екстрим» добрий і теплий прийом. Адже наші учасники зі звичайної сільської школи змогли навчити правил безпеки життєдіяльності не тільки молодь Київщини, а й міста Києва. 
 
За  участь у святі рятувальники з Києва нагородили хлопців і дівчат команди «Екстрим» цінними подарунками, а керівників команди О.М. Бруханську та Л.В. Карпенко дипломом за участь у XV Фестивалі КВК юних пожежних імені Л.П.Телятнікова.
 
Ігор Рибець, інспектор РВ ГУ ДСНС,
О. М. Бруханська та Л. В. Карпенко, Нижчедубечанська ЗОШ
Категорія: Нижчедубечанскьа громада | Переглядів: 778 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus