Головна » 2015 » Червень » 15 » Держгеокадастр підтримує обговорення земельної реформи
11:29
Держгеокадастр підтримує обговорення земельної реформи

Перший захід із серії круглих столів відбудеться 18 червня. Незалежна Група Макроекономічного Аналізу та Прогнозування (IMF Group) за сприяння Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру анонсує проведення серії круглих столів із залученням якомога ширших експертних кіл, які безпосередньо будуть впливати на хід земельної реформи в Україні.

Започаткована Президентом України на засіданні Національної Ради реформ дискусія щодо можливості впровадження ринку земель сільськогосподарського призначення потребує максимальної консолідації інтелектуальних сил в державі. Провідні економісти IMF Group в партнерстві з профільним органом центральної виконавчої влади, яким є Держгеокадастр, створять дискусійну платформу для напрацювання різних моделей функціонування ринку землі та визначення наслідків імплементації кожної з моделей. До участі в круглих столах запрошені та вже підтвердили свою участь землевласники, представники Світового банку, Єврокомісії, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Мінагропроду, члени комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин, експерти, науковці, юристи, представники іноземних дипломатичних установ, NGO.

«Остаточне рішення щодо введення ринку залишається за Президентом та Верховною Радою. Наше ж завдання – надати різні варіанти реформи відповідно до обраних моделей та прорахувати їх наслідки, перш за все – соціальні», – відзначив Голова Держгеокадастру Максим Мартинюк. 

Круглі столи проходитимуть щочетверга в Конференц-залі Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3, з 17.00 до 19.00. Визначена тривалість проекту – до 1 вересня 2015 року з можливою пролонгацією.

Довідково:

Незалежна група макроекономічного аналізу та прогнозування є недержавною неприбутковою організацією, заснованою на принципах вільного членства економістів, що беруть участь у колективній роботі зі створення незалежних від уряду і корпорацій макроекономічних прогнозів розвитку економіки України.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру – центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та земельних відносин, а також у сфері Державного земельного кадастру.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 10 вересня 2014 року № 442, Держгеокадастр утворено шляхом реорганізації Державного агентства земельних ресурсів України

Прес-служба Держгеокадастру

Переглядів: 469 | Додав: slovo
comments powered by Disqus