Головна » 2019 » Травень » 23

Зростають у гніздечку соколята

Зростають у гніздечку соколята

На базі Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» та Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» 14-15 травня про­йшов районний етап всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 
Організатори заходу – Вишгородська райдержадміністрація, відділ освіти та Вишгородський районний центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Учасниками цьогорічної гри стали джури роїв «Патріоти» Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», «Фенікс» Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Синяківські сови» Синяківського закладу загальної середньої освіти, «Отамани» ... Читати далі »

Імунізація є ключовим суспільним благом

Імунізація є ключовим суспільним благом

Минулого вівторка у Вишгородському РБК «Енергетик»  за ініціативи головного лікаря КНП «Центр медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради Оксани Морозової відбувся семінар на тему «Значення імунопрофілактики в житті кожної людини. Міфи вакцинації». Гостем заходу був головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Сергій Мартинчук. 
Семінар розпочався з досить важливого та актуального на сьогодні питання – щеплення.  Сергій Тимофійович детально розповів про кір, як захиститись, коли розпочинати щеплення,  навів важливі та переконливі аргументи того, що це дійсно складна хвороба, яка, на жаль, розширює свої горизонти. Були розкриті питання вакцинації проти дифтері ... Читати далі »

Знай наших: сільські голови здобули призові місця

Знай наших: сільські голови здобули призові місця

У селі Проців Бориспільського району в рамках Олімпійського дня у Київській області 19 травня відбулися Всеукраїнські змагання серед голів сільських, селищних рад, голів об’єднаних територіальних громад та старост. 
Участь взяли і представники Вишгородського району.  Воропаївський сільський голова Ольга Войтенко здобула перемогу та зайняла перше місце серед жінок із гри дартс (низка пов’язаних ігор, у яких гравці метають короткі стріли (дротики) у круглу мішень, повішену на стіну). Пірнівський сільський голова Сергій Книжников посів другу сходинку у змаганнях із гирьового спорту. 
Змагання були проведені Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством «Колос». 
Учасників змагань вітав почесний гість,  президент Національн ... Читати далі »