Головне завдання – безпека та правопорядок![]() В усіх містах та районах Київської області 7 жовтня відзначили День бійця територіальної оборони. Захід відбувся на території музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» за участі голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана, голови райдержадміністрації, начальника району територіальної оборони Вячеслава Савенка, голови районної ради Ростислава Кириченка, заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенанта Сергія Бесараба, полковника Генерального штабу Збройних сил України Сергія Березовського, генерал-майора Сухопутних військ Збройних сил України Анатолія Баргилевича та полковника Сухопутних військ Збройних сил України Володимира Кидоня. 12.10.2017
Звучала «Козацька доля» над Межигір’ям![]() Минулої неділі у Межигір’ї на місці колишнього розташування головного собору Києво-Межигірського козацького монастиря, а саме – Спасо-Преображенського храму, зібралось до двох сотень людей із Київщини, які назвали свою поїздку «На прощу до Межигір’я». 12.10.2017
На прощу, до Чернігова![]() Незабутню поїздку до Чернігова здійснили мешканці Старих та Нових Петрівець, відвідавши місця, котрі вважаються святинями християнства та козацтва. До поїздки долучились і підопічні Вишгородського територіального центру соціального обслуговування. 12.10.2017
|