Головна » 2017 » Липень » 19 » Нові горизонти із 3G
11:00
Нові горизонти із 3G

Нещодавно стала свідком досить цікавої сцени. Подружжя пенсіонерів у аптеці побилося об заклад із провізором, що вони знайдуть ліки, які були їм потрібні, за більш помірну ціну. Сіли в куточку, дістали смартфон і без поспіху роздивлялися цінові пропозиції. Через 10 хвилин працівник фармації був змушений розрахуватися валідолом, який він програв. А задоволене подружжя вирушило на пошуки аптеки. Причому, судячи з усього, попередньо з’ясували оптимальний маршрут на мапі.   
Усе це викликало справжній шок. Ще рік тому здавалося, що мобільний інтернет – це винятково для молоді, яка не уявляє себе без цілодобового доступу до музики, відео та популярних соціальних мереж. Та ще для бізнесу, якому важливо постійно бути в курсі всього, що відбувається на ринку: від новин та цінових коливань до наявних пропозицій. А тепер з’ясувалося, що завдяки якісному та доступному 3G аудиторія фанатів мобільного інтернету зростає так само швидко, як і в лідера телекомпослуг – компанії «Київстар». Особливо серед тих, для кого смартфон перетворився на компактний та зручний замінник стаціонарного комп’ютера.
Випускники та студенти відтепер не лише розважаються, а й готуються до вступних іспитів та сесій, розширюють свій кругозір.Іван, випускник сільської школи: «Якби не 3G, я навряд чи здав би успішно ЗНО. А так знайшов підготовчі онлайн-курси – і мої бали дозволили мені вільно обирати вуз для вступу».
Світлана, студентка: «Моя мета – досконале знання іноземної мови. Записалася на інтернет-курси. Плюс лекції на YouTube з моїх улюблених тем. Завдяки 3G відчуваю себе абсолютно вільною». 
Помітно зросла популярність мобільного інтернету серед підприємців. Сьогодні 3G є незамінним не лише для великого бізнесу та трейдерів, а й для представників малого та середнього бізнесу.
Петро Миколайович, приватний підприємець: «Частину бізнесу переніс до інтернету. Шукаю замовників, продаю продукцію, знаходжу комплектуючі та деталі для особливих випадків. Знаю, де і коли відбуваються ярмарки, це допомагає знайти нових клієнтів, розширити ринки збуту».
Олександр Вікторович, працює вдома: «Всі говорять, що в мене золоті руки, але техніка стає дедалі різноманітнішою. Та я і сам полюбляю покопирсатися з тим, що складніше. 3G дає можливість знайти будь-яку інструкцію, навіть її відеоваріант, отримати професійну пораду».
Не відстають від бізнесу працівники сфери освіти та охорони здоров’я. Те, що здавалося віддаленим майбутнім, набуває рис реальності вже зараз.
Ганна Василівна, фельдшер: «У сільській місцевості може статися будь-що. Часом погода заважає доправити хворого до міста на консультацію. Сьогодні це можна зробити дистанційно, а незабаром – навіть проводити консиліуми».
Віра Сергіївна, вчитель: «Для мене мобільний інтернет є просто незамінним. Шукаю інформацію, підвищую кваліфікацію. Як-що потрібно, можу переговорити з батьками, якщо учень із сусід-нього селища, можу допомогти тим, хто захворів».
Ось і виходить, що  3G дедалі більше стає невіддільною частиною нашого життя. Він робит    ь його багатшим (на спілкування, інформацію, почуття) та комфортнішим (дає вибір, нові ідеї та горизонти). Тому не варто втрачати нові можливості. Тим більше, якщо вони усього на відстані одного кліку на мобільному телефоні.

Ірина НАУМОВА

Категорія: Вишгородщина | Переглядів: 233 | Додав: slovo
comments powered by Disqus