Головна » 2014 » Грудень » 20 » Чверть століття, подарованого дітям
10:17
Чверть століття, подарованого дітям
Як швидко летить час! Здається, ще вчора ми були школярами і доб­ре пам’ятаємо, як на урок фізкультури разом із вчителем зайшла молода дів­чина і запросила нас займатися академічним веслуванням. Це була Ганна Павлівна Бортнік, і було це 25 років тому. 
 
Ми прийшли на тренування раз, другий, і спорт став для нас частиною життя. 
 
З Ганною Павлівною ми не лише зміцнювали свої м’язи та відточували техніку веслування, а й училися бути дружніми, терплячими, думаючими. Вона не лише підказувала як правильно тримати весло, а й радила як вирішити задачу з алгебри чи яку цитату краще використовувати в теорії. У неї ми запитували, які квіти дарувати дівчатам, а які подарунки робити мамам. Дівчата випитували рецепти тортів та новинки косметики й моди. 
 
Серед хлопців було престижно займатися у Ганни Павлівни. І до неї на тренування ходили сім’ями: Дрьоміни, Голіки, Лабунці, Кулакови та ін. Для нас Ганна Павлівна була не лише тренером, вона – наставник, порадник, уважний слухач і друг. І навіть тепер, коли ми дорослі, уже успішні працівники міністерств, банків, великих та середніх підприємств, вчителі, тренери, ми запитуємо у неї поради, прислухаючись до її слів. 
 
У 1998 році нашого тренера призначили диреткором ДЮСШ з водних видів спорту. А це вже турбота не лише про своїх вихованців, а й про вихованців всієї школи, а це близько 200 спортсменів. Це турбота про тренерський колектив (20 чоловік). Це турбота про вчасну виплату зарплати, про організацію навчально-тренувального процесу, про проведення та участь у змаганнях, про забезпечення інвентарем, про його ремонт, про проведення спортивно-оздоровчих таборів на навчально-спортивній базі з водних видів спорту та на виїзді, про дозвілля спортсменів. І ще багато чого входить в обов’язки відповідального, справедливого, дисциплінованого, знаючого, тактовного, корект­ного керівника.
 
А ще її часто можно бачити суддею на різноманітних спортивних змаганнях та святах району й області.
 
Ганно Павлівно, Ви з нами вже 25 років, і ми дякуємо Вам за нас, і за наших дітей, які підростають і вже біжать до Вас на тренування. 
 
Педагогічний коллектив, учні, батьки, 
ветерани спорту, друзі
Категорія: Вишгородщина | Переглядів: 125 | Додав: komashkov
comments powered by Disqus