Головна » Архів матеріалів

Геній і Любов

Геній і Любов

Цікаво, що все життя основоположника української мови та літератури, корифея справді народної освіти, художника і поета Тараса Григоровича Шевченка, 199-а річниця від дня народження якого відзначатиметься 9 березня, пройшло під знаком Любові. І хоч за його життя ще не всенародної, а буденної, зрозумілішої і більш звичної для нас, його нащадків. Життя Шевченка, талант і успіхи (на жаль, як і негаразди) були осяяні любов’ю до жінки. І, саме Любов’ю, а не похітливим почуттям, знайомим всім живим істотам на землі. 


Про це знають всі. Але не багатьом відомо, що першою, саме першою жінкою у житті художника і поета була не Оксана Кошик з Керелів ... Читати далі »

09.03.2013

Пожежу легше попередити

Пожежу легше попередити

28 лютого співробітниками Головного управління Держтехногенбезпеки у Київській області спільно з представниками Головного територіального управління МНС України у Київській області, проведено комплексне пожежнопрофілактичне відпрацювання Вишгородського району. 


Відпрацьовано 19 сільських і 1 селищну раду. Здійснено обхід 653 домоволодінь, проінструктовано 1462 особи та розповсюджено наглядної агітації на протипожежну тематику у кількості 1500 примірників. Організовано виступи у загальноосвітніх школах на протипожежну тематику, якими охоплено 1271 учнів. 
09.03.2013

Нові правила землевпорядкування

Нові правила землевпорядкування

Представники Держземагентства – заступник начальника управління землеустрою, охорони, оцінки, моніторингу та ринку земель Київської області Марія Маноха та начальник відділу Держземагентства у Вишгородському районі Київської області Дмитро Фурман зустрілися з журналістами з приводу функціонування Національної кадастрової системи, введення нового порядку реєстрації земельних ділянок та здійснення зворотного зв’язку власників земельних ділянок, зокрема, для виправлення неточностей у Національній кадастровій системі. 


Як зазначив Дмитро Фурман, з 1 січня 2013 року в Україні відкрито доступ до Національної кадастрової системи (НКС). Один з її ... Читати далі »

09.03.2013

Привезли додому чемпіонів

Привезли додому чемпіонів

Нещодавно хлопці спортклубу «Фортеця» достойно представили місто і Вишгородський район на відкритому чемпіонаті Миколаївської області з карате кіокушин-кан доренмей. 


З цих змагань ми привезли двох чемпіонів – Олексія Лєзнова та Ореста Шупика, два срібла «взяли» Михайло Остапенко та Назар Фільченко, бронзу вибороли Ілля Сергієнко, Владислав Рябець, Владислав Товстлонюк, Ігор Бобошко. І це при заявлених 14 спортсменах. 

Напевне, це підтвердить якісну професійну підготовку спортсменів «Фортеці ... Читати далі »

09.03.2013

Здоров’я підростаючого покоління

Здоров’я підростаючого покоління

Підростаюче покоління є запорукою майбутнього України. Тому збереження особистого здоров’я – не лише життєва необхідність, а й громадянський обов’язок кожної людини, вияв любові до рідної землі, своєрідний гарант відродження української нації. 


З 18 по 22 лютого в Димерській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень здоров’я, присвячений зміцненню здоров’я та охорони життя дітей. Зокрема, найяскравішими були змагання «Веселі старти» серед учнів 1-4 класів та 5-6 класів. 

Директор школи Микола Лозен ... Читати далі »

09.03.2013

Людей хвилює житло, земля і комуналка

Людей хвилює житло, земля і комуналка

У понеділок відбулася зустріч народного депутата України Ярослава Москаленка з мешканцями Вишгорода. 


Скористатися нагодою і поспілкуватися з Ярославом Миколайовичем прийшли мешканці не тільки райцентру, а й інших населених пунктів. Виявилося, що більшість питань, що турбують людей, незалежно від місця проживання, стосуються житла – соціального, придбання нового, отримання пільг тощо. 

Як завжди, серед хвилюючих проблем, що люди просили вирішити – земельні питання (оформлення ділянок, отрима ... Читати далі »

02.03.2013

Проведемо зиму, зустрінемо весну!

Проведемо зиму, зустрінемо весну!

2 березня з 10.00 до 22.00
У Вишгороді, на набережній Київського моря (алея Семена Поташника), відбудеться свято «Масляна», що символізує проводи Зими та початок Весни

У програмі свята фестиваль-конкурс на краще пригощання від громад Київщини, конкурс на приготування найсмачнішого млинця. Для дітей буде влаштовано катання на санчатах та снігові забави. 
02.03.2013

«Досягнуто багато, але завжди прагну більшого»

«Досягнуто багато, але завжди прагну більшого»

Підбивати підсумки розвитку Вишгородського району за 2012 рік з одного боку приємно, з іншого – важко, бо є шанс випустити з поля зору деякі важливі моменти. 


Але більшість гострих та нагальних питань, окреслених Стратегією розвитку Вишгородського району на період до 2015 року, знайшли відображення у галузевих районних програмах та консолідовані у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку району за 2012 рік. 

Після закінчення з ... Читати далі »

02.03.2013

Коротким рядком

Коротким рядком

Депутати фракції Партії регіонів Вишгородської районної ради передали до Федорівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини дефіцитні препарати та медикаменти, необхідні для пацієнтів віддаленого медичного закладу та яких постійно бракує при наданні медичної допомоги. – Дуже приємно відчувати постійну підтримку з боку своїх обранців, – наголошували співробітники амбулаторії, – ці медикаменти не завжди є в нашому розпорядженні, але комусь можуть врятувати життя. 

* * * 
02.03.2013

Об’єктам інфраструктури – пріоритетну увагу

Об’єктам інфраструктури – пріоритетну увагу

Відбулася робоча поїздка голови Вишгородської райдержадміністрації Олександра Приходька по району, де він ознайомився зі станом об’єктів інфраструктури, що перебувають у капітальному ремонті та заплановані до нього. 


Зокрема, голова району разом зі своїм заступником Олегом Міщенком, головним лікарем Вишгородської центральної районної лікарні Віктором Павленком, головним лікарем Вишгородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександром Подлєсоцьким та Катюжанським сільським головою Лідією Заводською оглянули «Катюжанську амбулаторію загальної практики сімейної медицини», в якій ідуть роботи з капітального ремонту при ... Читати далі »

02.03.2013
« 1 2 ... 226 227 228 229 230 ... 236 237 »