Головна » Архів матеріалів

Здоров’я підростаючого покоління

Здоров’я підростаючого покоління

Підростаюче покоління є запорукою майбутнього України. Тому збереження особистого здоров’я – не лише життєва необхідність, а й громадянський обов’язок кожної людини, вияв любові до рідної землі, своєрідний гарант відродження української нації. 


З 18 по 22 лютого в Димерській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень здоров’я, присвячений зміцненню здоров’я та охорони життя дітей. Зокрема, найяскравішими були змагання «Веселі старти» серед учнів 1-4 класів та 5-6 класів. 

Директор школи Микола Лозен ... Читати далі »

09.03.2013

Людей хвилює житло, земля і комуналка

Людей хвилює житло, земля і комуналка

У понеділок відбулася зустріч народного депутата України Ярослава Москаленка з мешканцями Вишгорода. 


Скористатися нагодою і поспілкуватися з Ярославом Миколайовичем прийшли мешканці не тільки райцентру, а й інших населених пунктів. Виявилося, що більшість питань, що турбують людей, незалежно від місця проживання, стосуються житла – соціального, придбання нового, отримання пільг тощо. 

Як завжди, серед хвилюючих проблем, що люди просили вирішити – земельні питання (оформлення ділянок, отрима ... Читати далі »

02.03.2013

Проведемо зиму, зустрінемо весну!

Проведемо зиму, зустрінемо весну!

2 березня з 10.00 до 22.00
У Вишгороді, на набережній Київського моря (алея Семена Поташника), відбудеться свято «Масляна», що символізує проводи Зими та початок Весни

У програмі свята фестиваль-конкурс на краще пригощання від громад Київщини, конкурс на приготування найсмачнішого млинця. Для дітей буде влаштовано катання на санчатах та снігові забави. 
02.03.2013

«Досягнуто багато, але завжди прагну більшого»

«Досягнуто багато, але завжди прагну більшого»

Підбивати підсумки розвитку Вишгородського району за 2012 рік з одного боку приємно, з іншого – важко, бо є шанс випустити з поля зору деякі важливі моменти. 


Але більшість гострих та нагальних питань, окреслених Стратегією розвитку Вишгородського району на період до 2015 року, знайшли відображення у галузевих районних програмах та консолідовані у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку району за 2012 рік. 

Після закінчення з ... Читати далі »

02.03.2013

Коротким рядком

Коротким рядком

Депутати фракції Партії регіонів Вишгородської районної ради передали до Федорівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини дефіцитні препарати та медикаменти, необхідні для пацієнтів віддаленого медичного закладу та яких постійно бракує при наданні медичної допомоги. – Дуже приємно відчувати постійну підтримку з боку своїх обранців, – наголошували співробітники амбулаторії, – ці медикаменти не завжди є в нашому розпорядженні, але комусь можуть врятувати життя. 

* * * 
02.03.2013

Об’єктам інфраструктури – пріоритетну увагу

Об’єктам інфраструктури – пріоритетну увагу

Відбулася робоча поїздка голови Вишгородської райдержадміністрації Олександра Приходька по району, де він ознайомився зі станом об’єктів інфраструктури, що перебувають у капітальному ремонті та заплановані до нього. 


Зокрема, голова району разом зі своїм заступником Олегом Міщенком, головним лікарем Вишгородської центральної районної лікарні Віктором Павленком, головним лікарем Вишгородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександром Подлєсоцьким та Катюжанським сільським головою Лідією Заводською оглянули «Катюжанську амбулаторію загальної практики сімейної медицини», в якій ідуть роботи з капітального ремонту при ... Читати далі »

02.03.2013

Чи обов’язковим є священний обов’язок?

Чи обов’язковим є священний обов’язок?

Вишгородський військовий комісар підполковник Микола ПРИБОРА вважає, що так, але, зараз уже не для кожної людини. 


– У майбутньому мова може йти лише про окремих юнаків і дівчат, – впевнений він. – Країну має захищати лише та людина, що свідомо обрала професію захисника Вітчизни, а не будь-хто. До того ж, гендерний відбір має стати надбанням минулого… 

З такої ємкої і дещо нової для розуміння фрази і розпочалася розмова про майбутнє Української армії. 
02.03.2013

Збільшується народжуваність дітей. Здорових

Збільшується народжуваність дітей. Здорових

На Київщині створять перинатальний центр. Він допоможе жінкам із вадами здоров’я виношувати немовлят до народження, а дітям, що народилися із функціональними відхиленнями, – вирости здоровими. Створення цент ру дасть змогу зменшити кількість патологій під час вагітності у жінок та забезпечити необхідним медичним лікуванням осіб з групи ризику. Докладніше про новий центр розповідає заслужений лікар України, кандидат медичних наук Лариса ЖУРАВЛЬОВА, головний лікар обласного центру охорони здоров’я матері та дитини, на базі якого й планується створення перинатального центру. 


– У нас сформовано реєстр жінок підвищеної групи ризику. Деякі зах ... Читати далі »

02.03.2013

Український біг: від Куца до Гамери-Шмирко

Український біг: від Куца до Гамери-Шмирко

Тетяна Гамера-Шмирко, яка представляє Київську область і Вишгородщину, стала першою українкою – переможницею престижного жіночого марафону в японському місті Осака (січень 2013 року). До цього марафонський забіг на 42 кілометри 195 метрів українки не вигравали. Виснажливу дистанцію тендітна україночка подолала з рекордним для себе часом – 2 години 23 хвилини і 58 секунд. А стартувало в забігу близько 500 учасників. 


Минулого тижня Тетяна знову побувала на Вишгородській землі. Під час зустрічі в райдержадміністрації вона поділилася враженнями від перебування на престижних міжнародних змаганнях та особливостями підготовки спортсмена високої ... Читати далі »

02.03.2013

Живе в селі Ангеліна…

Живе в селі Ангеліна…

Їй дев’ять років. У карих оченятах, що допитливо і тривожно вивчають незнайомого дядька, котрий раптом з’явився в її домі, бачиться одночасно допитливість і настороженість: 


– Як зовуть тебе, дитино? – запитую. І чую у відповідь. 

– Ангеліна Яковлєва. Тільки я не дитина, а вже доросла дівчина, – відповідає дівча і зупиняє уважний погляд на дідові, – чи правильно я відповіла?! 

02.03.2013
« 1 2 ... 224 225 226 227 228 ... 233 234 »