Головна » Архів матеріалів

Сім опудал спалили, а сніг лежить!

Сім опудал спалили, а сніг лежить!

Педагогічний колектив та учні Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили свято Масляної, як-то кажуть, відповідно до традицій. 


Цього дня панувала справжня святкова і, разом з тим, родинна атмосфера. В одному зі шкільних коридорів працював ярмарок, де можна було за низькими цінами придбати та поласувати різноманітними наїдками. Зокрема, тут були представлені головні страви Масниці – млинці з різними начинками та сметаною, вареники з сиром, а також інша обрядова їжа. «Діти до заходу підійшли відповідально, а головне, не забули пофантазувати. Звичайно ж не без допомоги батьків та вчителів. Тож шкільні гуляння Масляної пройшли на «Ура!» – в ... Читати далі »

30.03.2013

Виплата зарплати – пріоритет у роботі

Виплата зарплати – пріоритет у роботі

Прокуратура Вишгородського району здійснює постійний нагляд за додержанням і застосуванням законодавства про оплату праці. Статтею 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за порушення встановлених термінів виплати заробітної плати або виплата її не в повному обсязі. 


Кримінальна відповідальність за безпідставну невиплату заробітної плати більш як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином – суб’єктом підприємницької діяльності, передбачена статтею 175 Кримінального кодексу України.  ... Читати далі »

30.03.2013

Туберкульоз виліковується!

Туберкульоз виліковується!

Туберкульоз – небезпечна інфекційна хвороба, якою вражаються не лише люди, а й тварини та птахи. Сягає хвороба в сиву давнину, але збудник її виявлений тільки в 1882 році німецьким лікарем Кохом, ім’ям якого збудник названий паличкою (така по формі бактерія) Коха. Бактерія Коха дуже довго, місяцями зберігається в зовнішньому середовищі і тільки сонячні промені вбивають її через 2-3 хвилини. 


Туберкульоз може вражати майже всі органи людини, але найчастіше – до 80% випадків – вражається легенева система. В сприятливих умовах бактерія швидко розмножується, руйнує вражений орган, виділяє велику кількість токсинів, що призводить до виникнення ... Читати далі »

30.03.2013

«Вірші писав завжди, майже не бачу, але ж відчуваю!»

«Вірші писав завжди, майже не бачу, але ж відчуваю!»

У невеликому будинку, прямо над дорогою, у Нових Петрівцях проживає родина Стареньких – Олександр Йосипович та Зінаїда Омелянівна. Усе життя Олександр Старенький пропрацював слюсарем-складальником, але душа його ще змалку була небайдужою до написання віршів. Ще в дитинстві він почав втрачати зір, але це не стало йому на заваді жити повноцінним життям, як з точки зору працездатності, так і особистого життя. Зустрівши Зінаїду, струнку та веселу працівницю радгоспу, він зрозумів, що закохався. У світлому вирі почуттів подружжя, намагалося не занепадати духом через скруту, виховували сина Володимира, будували власну хату. В ній і до сьогодні проживають. 


30.03.2013

«Діалог з країною»

«Діалог з країною»

Під час проведення телевізійного проекту «Діалог з країною» до Президента України Віктора Януковича звернулося вісім жителів Вишгородського району та Києва. 


Громадянка Л.В. Кононенко з Козаровичів порушила питання надання матеріальної допомоги. Комісія розглянула це звернення та виділила одноразову матеріальну допомогу у розмірі 500 грн. 

Жителька Г.О. Анкудінова з Нових Петрівців звернулась з проханням надання житла. Їй усно роз’яснено процедуру отримання житла та враховуючи складне матері ... Читати далі »

30.03.2013

Побілка – важливо і необхідно

Побілка – важливо і необхідно

Кора першою приймає на себе коливання температур, обмерзає, отримує сонячні опіки, тріскається, вражається шкідниками-короїдами, грубішає, відшаровується з природних причин, а тому вимагає постійної турботи. 


Перший етап. У вологу погоду очищаємо стовбур і основи нижніх скелетних гілок від мохів та лишайників, старого відшарування кори. Робимо це руками в садових рукавичках з тканини. Ніяких пластикових і, тим більше, металевих скребків, щіток, мочалок і такого подібного застосовувати не можна. Вони дуже сильно травмують кору, замість користі завдасте шкоди. Щоб очистити тріщинки і заглиблення, скористайтеся дерев’яним ножем або пр ... Читати далі »

30.03.2013

«Золотий бузок» у саду

«Золотий бузок» у саду

Через рясне цвітіння форзицію називають «золотим дощем», «золотим бузком». 


Навіть після цвітіння рослина не втрачає привабливості: на зміну золотистим квіткам з’являється овально-довгасте світлозелене листя, яке зберігає соковите забарвлення до самих заморозків. 

Розмножувати форзицію насінням довго. Найбільш ефективний і швидкий спосіб розмноження вегетативний. Навесні маткові кущі форзиції зрізують на пень, а протягом літа відростають молоді пагони. Восени ці пагони пригинають і укладають ... Читати далі »

30.03.2013

Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"

Президентський кадровий резерв

Оголошення про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2013 році

На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 №246 "ПРо Президентський кадровий реєстр "Нова еліта нації" оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2013 році.

27.03.2013

Наше минуле – коріння майбутнього

Наше минуле – коріння майбутнього

Цього тижня відбулася траурна панахида по відомому українському краєзнавцю Лаврентію Похилевичу. 18 березня минуло 120 років з дня його смерті. 


Згадували видатного науковця у нашому районі не випадково – адже саме у Любимівці прожив свої останні роки Лаврентій Іванович, тут його і поховано (упродовж своєї історії село багаторазово змінювало назву: Любимівка (1640 р.), Воздвиженськ (1859 р.), Мануїльськ (1918 р.), Соснівка (1954 р.) і знову Любимівка (1963 р.). 

Участь у поминальному заході ... Читати далі »

23.03.2013

Першими прибули пожежники

Першими прибули пожежники

Минулої неділі у Вишгороді сталася пожежа підвищеного рівня: вогонь спалахнув по вул. Шкільній у двоповерховій будівлі, де розмістилися торговий центр «Сяйво», хімчистка, банк та інші організації. Надзвичайну подію зафіксували на фото та відео мешканці прилег лих багатоповерхівок. Вогонь виник у приміщенні хімчистки ймовірно через розгерметизацію газового балону (багато хто чув звук якогось вибуху, але не надав цьому значення). На місце події оперативно прибули пожежники, «швидка», міліція. Пожеж такого рівня рятувальники, на щастя, давно не пам’ятають. 


– На місці події працювало п’ять одиниць техніки та тридцять чоловік, – розповів Серг ... Читати далі »

23.03.2013
« 1 2 ... 215 216 217 218 219 ... 230 231 »