Головна » Архів матеріалів

«Інтелектуальні ігри» старшокласників

«Інтелектуальні ігри» старшокласників

Найрозумніші, найкмітливіші, найерудованіші, та найвинахідливіші учні з десяти середніх навчальних закладів Вишгородського району зібралися на інтелект-шоу «Ігри розуму», які проводив ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт». 


На учасників вікторини очікувало п’ять конкурсів – головоломки, ребуси, бліц-питання та інтелектуальний бій. Було цікаво спостерігати за учнями, які намагалися відшукати відповідь на хитромудре завдання шляхом складних умовиводів, а вона була дуже проста і несподівана, і ховалася в самому питанні. 

16.02.2013

За нас кажуть наші справи

За нас кажуть наші справи

Як відомо, дороги – це артерії складного механізму держави, це візитна картка регіону, за якою судять про його економічний, соціальний, культурний розвиток, що зумовлений зростанням вантажних та пасажирських перевезень. Без добре розвиненої мережі доріг, успіх такого зростання був би приреченим. Тож 40 років тому справу з будування доріг у новоствореному Вишгородському районі не випадково доручили фахівцю, майстру, чудовому організатору та керівнику – Миколі Чередниченку. 


Народився Микола Семенович у селі Ольшаниця, що на Київщині, у звичайній колгоспній родині. У роки Великої Вітчизняної війни рідну сестру Ганну закатували в гестапо, а ... Читати далі »

16.02.2013

Вірити – потреба, вірувати – здатність

Вірити – потреба, вірувати – здатність

Третє тисячоліття – це ера не ідеологій, а духов ності. Останні 100 років світ, в тому числі – світ християнський, переживає духовну кризу. Тому питання духовного відродження є вкрай актуальним для тих, хто своєю першою абсолютною цінністю проголошує вірність Богові й Україні. Саме в цьому контексті ділюся з читачами думками про шлях, що бажаю пройти. 


Нашій, як і багатьом іншим державам у світі, нині треба долати не тільки економічну кризу, але й духовний занепад. Щоб осмислити, як це зробити, необхідно розглянути широке коло питань стосовно віри, любові, свободи, совісті, сім’ї, Батьківщини, патріотизму, нації, націоналізму, правосвідомості, д ... Читати далі »

16.02.2013

Надходження зросли, робота з боржниками триває

Надходження зросли, робота з боржниками триває

Відбулася підсумкова нарада щодо роботи управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі у 2012 році. У роботі наради взяли участь заступник голови Вишгородської РДА Валентина Духота, заступник голови Вишгородської районної ради Олександр Глущенко, заступник начальника Головного управління ПФУ у Київській області Галина Наконечна, начальник управління ПФУ у Вишгородському районі Оксана Тарасенко, начальник відділу державної виконавчої служби Анатолій Авраменко, начальник управління Держказначейства у Вишгородському районі Світлана Кашталян, начальник управління праці та соціального захисту населення Мідя Лі, колектив управління. 


16.02.2013

Тепло у хату – радість в дім!

Тепло у хату – радість в дім!

Знаменним виявився 2012 рік для жителів чи не найвіддаленіших від райцентру сіл, а саме Сувида і Боденьок. 

 
Напередодні опалювального сезону 2012-2013 років в село прийшов газ і «оселився» тут всерйоз і надовго. Сувидська сільська Рада зробила і надалі робитиме для цього все, стверджує голова сільради Сергій Михайленко. Власне, з цієї приємної новини і розпочалася наша розмова з Сергієм Івановичем – керівником двох сільських громад цих наддеснянських сіл. 
 
– Села наші мальовничі. Влітку, принаймні, ще й чудове транспортне сполучення з Вишгородом та Києвом. Том ... Читати далі »

Відлуння чужої війни

Відлуння чужої війни

Відгриміла «афганська» війна, але її відлуння у скалічених людських долях, сльозах матерів, дружин, коханих та просто близьких, до цього часу щемить в їх душах. Через 24 роки після тих далеких, але пам’ятних подій, коли 15 лютого 1989 року з Афганістану вийшла остання колона радянських військ, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, до редакції «Слова» завітали двоє колишніх воїнів-«афганців» – Павло Скороход та Павло Грабовський. 


Як і належить ветеранам, чоловіки завітали до офісу редакції в камуфляжній формі, виблискуючи бойовими нагородами. Перше спільне, що впало у вічі – в обох серед чис ... Читати далі »

16.02.2013

«Золоті рибки» Вишгородщини

«Золоті рибки» Вишгородщини

8-9 лютого в басейні Вишгородської КДЮСШ відбувся чемпіонат Київської області з плавання «Веселий дельфін» серед юнаків та дівчат. Це були перші старти юних плавців Київщини в цьому році. Змагання були відбірковими до чемпіонату України, який відбудеться в березні, в кримському місті Євпаторії. 


У чемпіонаті області з плавання взяли участь дев’ять команд. Юні спортсмени з Білої Церкви, Броварів та Славутича виборювали почесне звання чемпіона Київської області з плавання. Хочеться відзначити наших юних плавців, які приємно вразили всіх тренерів та арбітрів своїми виступами та результатами. І якщо в командній першості нам ще важко конкурува ... Читати далі »

16.02.2013

Зустрічайте «першачків»: з шести чи семи?

Зустрічайте «першачків»: з шести чи семи?

До зустрічі «першачків» ретельно готується весь педагогічний колектив. У першу чергу, до загальноосвітнього закладу приймаються діти свого мікрорайону. Про базу дітей загальноосвітні заклади дізнаються, співпрацюючи із місцевими органами самоврядування. Кожна школа чітко знає, скільки в мікрорайоні шестирічних, п’ятирічних дітей, малюків чотирирічного віку. За кожним учителем закріплені будинки, які він повинен обійти й перевірити базу даних. Таким чином з’ясовуються умови проживання та виховання дітей, виявляються проблемні сім’ї певних категорій, про що надаються довідки до відділу освіти. 


При вступі дитини до школи, керівники закладів ... Читати далі »

09.02.2013

Юним талантам – зелене світло

Юним талантам – зелене світло

Протягом останніх десятиліть через відсутність належного державного фінансування в країні поменшало гуртків, студій та секцій, в яких мали б і виявляти, і підтримувати талановитих дітей. Президент України Віктор Янукович оголосив 2013-й – роком дитячої творчості. Тож ми відкриваємо нову рубрику, де розповідатимемо про талановитих дітей та їхні успіхи, мистецькі виставки, гуртки та школи, про перші малюнки та справжні шедеври від дітей, що дозволить нам долучитися до прекрасного. 


Вишгородщина багата здобутками талановитих дітей, і село Нові Пет рівці – не виняток. На його теренах розташована «Новопетрівська дитяча школа мистецтв», де викл ... Читати далі »

09.02.2013

Маркетинг: мережевий чи тенетний?

Маркетинг: мережевий чи тенетний?

Чи доводилося вам в часи безгрошів’я продавати щось зайве? «А то б ні!» – скаже пересічний українець, пригадуючи скрутні часи тотальних затримок зарплат, численні борги підприємств, а то й брак продуктів харчування. Мало хто замислювався, що всі згадані негаразди – ніщо інше, як непрофесіоналізм роботодавців і власне безголів’я. Адже в основі явища лежав тотальний брак, тобто випуск нікому непотрібної продукції, яка не продавалася і, відповідно, не приносила не лише прибутку, а й грошей на зарплату. 


– Дайте мені грошей на рекламу і найнеобхіднішим товаром у тундрі стане холодильник, придбаний хоча б для того, щоб у ньому грітися, – сказа ... Читати далі »

09.02.2013
« 1 2 ... 214 215 216 217 218 ... 220 221 »