Головна » Архів матеріалів

Меценатство – благородна справа

Меценатство – благородна справа

Київська облдержадміністрація на чолі з головою Анатолієм Присяжнюком, народний депутат України Ярослав Москаленко, голова райдержадміністрації Олександр Приходько приділяють значну увагу медичному обслуговуванню населення та тісній співпраці з підприємцями, які займаються благодійністю, в тому числі й підтримують медичні установи. Це особливе ставлення до проблем лікарняних закладів району відчувається у всіх напрямках – придбанні сучасного обладнання, проведенні ремонтів, харчуванні хворих тощо. 


ТОВ «Комплекс Агромарс» за сприяння народного депутата України Євгена Сігала, поставляє з 2010 року для забезпечення стаціонарних хворих медич ... Читати далі »

20.04.2013

Коротким рядком

Коротким рядком

Президент України Віктор Янукович представив нову соціальну ініціативу «Діти – майбутнє України». Передбачається, зокрема, реконструкція спортмайданчиків у 28500 навчальних закладах, популяризація здорового способу життя серед дітей та молоді. Уряд вже прийняв загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки, яка буде сприяти оновленню спортивної інфраструктури в Україні та залученню дітей, молоді та людей різного віку до масового спорту. «Ми повинні побудувати нові спортивні об’єкти та реконструювати існуючі спортивні споруди в кількості і якості, які дозволять створити необхідні умови для ефективної підготовки спортсменів, залучення різних категорій громадян України до занять фізичною культурою і спортом. Реалізація програми підвищить за ... Читати далі »

20.04.2013

Реформи: потрібні чіткі правила

Реформи: потрібні чіткі правила

Відбулося засідання обласного «круглого столу» на тему «Створення сприятливих умов для ведення бізнесу, залучення інвестицій та зменшення тиску правоохоронних і контролюючих органів на представників бізнесу». Президент України Віктор Янукович, який нещодавно виступив на засіданні Комітету з економічних реформ, акцентував увагу уряду та місцевої влади на необхідності поліпшення умов ведення бізнесу та закликав продовжити дерегуляцію та активне запровадження реформ для покращення бізнес-клімату. У роботі «круглого столу» взяли участь керівники правоохоронних і контролюючих органів та представники бізнесу Київської області. Вишгородщину представляв голова райдержадміністрації Олександр Приходько. 


... Читати далі »

20.04.2013

Оргтехніка: три в одному

Оргтехніка: три в одному

Нещодавно заступник голови Вишгородської районної організації Партії регіонів Марина Мельниченко разом із керівником громадської приймальні цієї ж партії Марією Дем’янчук вручили начальнику районного відділу праці і соціального захисту населення Міді Лі оргтехніку – три в одному: принтер, сканер та ксерокс. 


Одержавши такий пристрій, працівники відділу зможуть своєчасно здійснювати підготовку документації та інформаційних матеріалів, що поліпшить обслуговування відвідувачів. 

У цей же день п ... Читати далі »

20.04.2013

Секрет довголіття – щоденна праця

Секрет довголіття – щоденна праця

Як відомо, середня тривалість життя найвища в Японії – 82 роки. В Україні показники дещо нижчі – середній вік у нас становить 70,4 роки. Але й на Вишгородщині теж проживає чимало людей, які можуть похвалитися поважним віком. Мабуть, тут діє цілюще деснянське повітря, яким дихали наші пращури, та генетично передавали довголіття. Минулого тижня мені пощастило поспілкуватися з такою довгожителькою, котра живе у славному Жукині. 

 
Третього квітня, рівно дев’яносто років тому, у цьому мальовничому селі і народилася Пелагея Михайленко. 
 
Нещодавно до хати ювілярки завітали керівни ... Читати далі »

Закосичення у «Веселці»

Закосичення у «Веселці»

Ми намагаємося створити всі необхідні умови для всестороннього і повноцінного розвитку дітей, починаючи з перших днів життя. Не тільки родина відкриває двері у великий світ життя – до виховання долучаються дитячі дошкільні та шкільні заклади освіти. Гаврилівська територіальна громада пишається своїм дитячим садочком, в якому виховано близько тисячі малюків – саме «Веселка» дає дітям можливість відчути і навчитися жити, як зараз модно говорити, в соціумі. 


Нещодавно на базі Гаврилівського дитячого садочка «Веселка» відбулося районне методичне об’єднання з питань українського народознавства, на яке завітали старший методист районного методк ... Читати далі »

20.04.2013

Прибери свою частинку планети

Прибери свою частинку планети

Вже відчувається подих справжньої весни, яка рішуче ступила на землю – можна побачити першу зелену травичку. 


Але де їй пробиватися та рости, якщо земля вкрита або, точніше сказати, рясніє пляшками з-під напоїв, недопалками, обгортками, пластиковими пакетами та іншим сміттям. Варто нагадати, що викинута запальничка розкладається сто років, а алюмінієва пивна банка близько двохсот. То чи приємно вам, шановний читачу, ходити повз той бруд? Згадайте, що писав Антуан Сент-Екзюпері у «Маленькому принці»: «Встав зранку, вмився, привів себе у порядок – приведи і свою планету».  ... Читати далі »

20.04.2013

Вдячність за добрі справи

Вдячність за добрі справи

В актовому залі Вишгородського центру художньо-естетичної творчості «Джерело» відбулося урочисте засідання з нагоди 95-річчя заснування Товариства Червоного Хреста України. Привітати працівників районної організації товариства, яку очолює Таміла Орел, прийшли посадові особи районної влади, міської ради, медики, священнослужителі, соціальні робітники, керівники благодійних фондів та організацій, сільські голови, спонсори та меценати, ветерани руху. 


Про те, що районне товариство зробило чимало добрих справ, свідчили численні вітання. Так, заступник голови РДА Валентина Духота відзначила, що доброчинна діяльність об’єднує людей: «Я передаю ... Читати далі »

20.04.2013

Вишгородському району – 40!

Вишгородському району – 40!

Зі святом тебе, древній 
і вічно молодий краю!

Шановні жителі Вишгородщини! 

У ці дні ми відзначаємо 40-річчя з часу утворення Вишгородського району – краю чарівного за красою, з розкішними лісами і пшени ... Читати далі »

13.04.2013

«Вважаю, що ми на правильному шляху»

«Вважаю, що ми на правильному шляху»

Команда однодумців, які тривалий час працюють разом, вважає себе дружньою та згуртованою і, мабуть, це дійсно так. Багаторічна спільна робота зближує людей. Це можна сказати й про сьогоднішній склад Вишгородської державної районної адміністрації. Проте, на цьому, як і будь-якому іншому, кораблі останнє слово за капітаном. Куди йти, де ост, вест, мілина, рифи… Він повинен знати правильний курс і передбачати шторм і штиль. На 40-му році дальнього плавання лайнера «Вишгородський район» цю важку місію виконує його керманич Олександр Приходько. Сьогоднішній голова Вишгородської РДА всю трудову 36-річну діяльність присвятив розвитку району, працюючи на різних посадах – від водія радгоспу «Комунар» у селі Любимівка до керівника району.

... Читати далі »

13.04.2013
« 1 2 ... 214 215 216 217 218 ... 233 234 »