Головна » Архів матеріалів

Віддалені села не залишаться без уваги

Віддалені села не залишаться без уваги

Голова Вишгородської райдержадміністрації Олександр Приходько разом із керівником апарату райдержадміністрації Наталією Клебан та директором КП «УКБ «Вишгородрайбуд» Олександром Ніцкевичем 26 березня здійснили робочу поїздку до Абрамівки. Під час виїзного прийому громадського активу сіл Дудки, Савенки, Абрамівка, представників депутатського корпусу Абрамівської сільської ради та місцевих мешканців були обговорені найболючіші питання, що турбують місцеві громади. 

 
Учасники зустрічі озвучили нагальні потреби села, серед яких – транспортне забезпечення, розбудова інфраструктури, ремонт об’єктів соціальної сфери та благоустрою (розчистка та ремонт доріг, підв ... Читати далі »

Коротким рядком

Коротким рядком

Минулого тижня на берегах Київського та Канівського водосховищ, Дніпрі в районі Києва вздовж берегової лінії спостерігалися плями жовто-коричневого кольору. Прип’ять, Уж та Десна, які протікають по заболочених територій, насичуються залізом і марганцем, таким чином впливаючи на вміст заліза в Київському та Канівському водосховищах. Вміст заліза перевищує нормативи в два рази. Це підтверджує природнє походження жовтого кольору води. Як повідомляє «Київводоканал», результати аналізів підтвердили, що якісні показники дніпровської річкової води та розтопленого льоду – майже ідентичні та перебувають у межах визначених норм.

30.03.2013

Пріоритет – розвиток сільських громад

Пріоритет – розвиток сільських громад

Окремою темою для держави та місцевої влади є вирішення проблем розвитку сільських громад, реалізація перспектив формування економіки сільських територій. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на Раді регіонів. Глава держави наголосив, що в Україні понад 28 тисяч сільських населених пунктів, у яких проживає третина населення держави. У сільськогосподарському виробництві зайнято майже 5 мільйонів осіб, що становить 34% від загальної кількості населення, яке проживає в сільській місцевості. 


Водночас, підкреслив Віктор Янукович, проблеми сільських територій не обмежуються лише розвитком агропромислового комплексу. ... Читати далі »

30.03.2013

Змагаються юні правознавці

Змагаються юні правознавці

Вивчаючи закони нашої держави, молодь знайомиться із своїми правами і обов’язками, навчається правильно діяти в різноманітних життєвих ситуаціях, за допомогою закону, держави, її органів вчиться знаходити вихід із складних обставин. Знаючи закони, можна стати свідомим учасником перетворень, які відбуваються в нашій державі, учасником творення демократичного суспільства в Україні. 


У Вишгородській районній гімназії «Інтелект» на районний брейн-ринг «Підліток і право» зібралися команди з десяти шкіл району, щоб позмагатися в знаннях у галузі конституційного, трудового, адміністративного, кримінального, цивільного та шлюбно-сімейного права.& ... Читати далі »

30.03.2013

Про дитяче самовизначення

Про дитяче самовизначення

Терпіння – здатність стійко, без нарікань витримувати фізичні або моральні страждання, життєві злигодні, уміння довго та спокійно витримувати щось нудне, неприємне, небажане, здатність довго й наполегливо робити що-небудь, займатися чимось. Моя бабуся все моє життя бажає мені терпіння. З роками зрозуміла: терпіння – це велика сила. 


Так от, випробування для вас, батьки, настало! Ваші крихітки готуються до великого перелому у своїй свідомості та самовизначенні – вони готуються до вступу в перший клас! 

30.03.2013

Червоний Хрест закликає до благодійності

Червоний Хрест закликає до благодійності

Товариству Червоного Хреста України, яке взяло на себе благородну місію захисту життя та гідності людини, 18 квітня виповнюється 95 років. 


Щоб привернути увагу суспільства до проблем найбільш незахищених верств населення, поліпшити їхнє життя адресною матеріальною та натуральною допомогою, традиційно з 1 квітня по 1 травня 2013 року в районі проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України під гаслом – «Сила гуманності!» 

На обліку районної організації Червоного Хреста – понад т ... Читати далі »

30.03.2013

З чого починалася ДЮСШ…

З чого починалася ДЮСШ…

У ці дні, двадцять п’ять років тому, Вишгородська районна дитячоюнацька спортивна школа урочисто переїхала зі старого бараку, що на масиві «Берізки», до великої просторої новобудови, розташованої по вулиці Грушевського у центральній частині Вишгорода. Усі ці роки керував закладом директор Олександр КОГУТ, який і розповів нашому кореспонденту, як розвивався спорт у районі і з чого починалася ДЮСШ. 


Починав кар’єру Олександр Тихонович звичайним вчителем фізкультури у школі №1 міста Вишгород, займався ігровими видами спорту, аж допоки у 1979 році його не призначили директором ДЮСШ. 
30.03.2013

Легендарний танкіст

Легендарний танкіст

Цього року відзначатиметься 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. Скільки б десятиліть не минуло з тих трагічних і сумних днів, подвиг нашого народу у Другій світовій війні ніколи не забудеться. Щорічно ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто не шкодуючи своїх сил і життя визволяв столицю України. 

 
Не лише для Києва, а й для Вишгородського району, де кожен клаптик землі рясно политий солдатською кров’ю, ця дата – особлива. Сім десятиліть тому тут йшли запеклі бої, що вписані в історію Великої Вітчизняної війни як «Битва за Дніпро» і «Київська стратегічна наступальна операція 1943 року». 

Електронний земельний кадастр діє

Електронний земельний кадастр діє

З успішним запровадженням у січні 2013 року системи електронного земельного кадастру на всій території України вдалося в основному досягти всіх цілей проекту, орієнтованих на розвиток, зважаючи на те, що дата завершення проекту після її перенесення – 30 квітня 2013 року. Ці досягнення є значним успіхом України, який сприятиме зміцненню захисту прав власності на землю, підвищенню ефективності операцій із землею та нерухомим майном, а також поліпшенню прозорості управління земельними ділянками. 


Основні досягнення проекту стосуються галузі видачі державних актів на право власності на землю, картографії та запровадження електрон ного земельн ... Читати далі »

30.03.2013

Друзям на згадку дарували міста…

Друзям на згадку дарували міста…


З часом я змінив технологію виготовлення великих скульптурних форм, виконуючи спочатку металевий каркас й обтягуючи його металевою тканою сіткою, на яку наноситься декілька шарів цементно-пісчаного розчину. Це дало змогу відтворювати найдрібніші пластичні деталі та збільшити маневреність монтажних і зварювальних робіт. Згодом декоративні барельєфи на фасадах Будинку торгівлі та ресторану «Вишгород» будівельники виконували без моєї допомоги, вже після нанесення малюнка. 
30.03.2013
« 1 2 ... 214 215 216 217 218 ... 230 231 »