Головна » Архів матеріалів

Звіт як м узична фейєрія

Звіт як м узична фейєрія

Найвірнішим показником будьякої праці, в тому числі і творчої, є її результат, адже важкий щоденний мистецький труд залишається за кулісами, в численних класах та аудиторіях. Сценічне музикування є надзвичайно складним видом художньої діяльності, адже, маючи лише одну – єдину спробу, без права на помилку, артист повинен відобразити весь спектр мистецьких завдань,поставлених перед ним. Музичне мистецтво не прощає відсутності таланту, працелюбності та творчої дисципліни. Тому, знавці своєї справи, старанні педагоги Вишгородської дитячої музичної школи докладають багато зусиль для виховання справжніх маленьких артистів та відповідальних особистостей. 


06.04.2013

Смерч поміж висоток

Смерч поміж висоток

Примхлива погода з такими аномальними для України явищами, як відлиги в лютому, морози в березні, цвітіння липи в травні й тропічні зливи, в наступні роки збережеться. При цьому, ситуація може погіршуватися смерчами й ураганами або ж сильними зливами, які були літом минулого року в Вишгородському районі та в Києві, коли з будинків вітер зривав дахи, з корінням виривало величезні дерева, а по вулицях текли річки. 


Останнім часом світ постійно потрясають погодні катаклізми. Нагадаємо, які погодні аномалії відбулися в Києві в недалекому минулому. 

... Читати далі »

06.04.2013

Прихильники Мельпомени – у Вишгороді

Прихильники Мельпомени – у Вишгороді

30 березня у Вишгородському Центрі творчості «Дивосвіт» гостинно розкрилися двері для шанувальників театрального мистецтва. Це був початок нового проекту – щорічного відкритого фестивалю аматорських театральних колективів «Театральна субота». У фестивалі взяли участь і вишгородські юні митці, і театри-студії з інших районів Київської області. 

 
В програмі показів фестивалю «Театральна субота» були виступи театральної студії «Експромт» Вишгородського районного будинку культури «Енергетик» з виставою «Тутта Карлсон і Людвіг Чотирнадцятий» та постановкою молодшої групи «Карлсон, який живе на даху». Т ... Читати далі »

Іноді краще... збрехати

Іноді краще... збрехати

Перешкоди, спокуси, втрати... Через це доводиться пройти всім парам, які одного разу вирішили жити разом – труднощі можуть як загартувати і зблизити партнерів, так і віддалити і розвести їх. Ось декілька порад, як будувати сімейні стосунки (з особистого досвіду). 


В сімейному житті важливо навчиться «будувати» діалог, слухати й бути стриманим. Важливі тут також повага і самоповага. Слід пам’ятати, що чоловіки завжди говорять менше, їхній словниковий запас бідніший, ніж у жінок. Але це не означає, що вони кам’яні й нічого не відчувають. Жінкам у такому випадку потрібно просто з ... Читати далі »

06.04.2013

Зрозуміти й допомогти

Зрозуміти й допомогти

Вишгородський районний центр зайнятості створений в березні 1991 року. Очолила новостворений центр Ніна Сидорчук, яка була беззмінним директором майже 9 років. 


За визначенням рейтингових місць, за результатами діяльності, Вишгородський районний центр зайнятості постійно займав найвищі місця. 

У 2001 році у районному центрі зайнятості впроваджено Єдину технологію обслуговування незайнятого населення, яка дала змогу ще більш якісно надавати послуги тим, хто звертається за допомогою.  ... Читати далі »

06.04.2013

Волейбольний турнір

Волейбольний турнір

Минулої суботи у Вишгороді відбувся волейбольний турнір пам’яті Василя Івановича Скибинського. При згадці його імені одразу ж у пам’яті спливає образ людини, яка була не лише справжнім професіоналом, фанатом своєї справи, прекрасним педагогом, а й вірним другом, уважним чоловіком, люблячим батьком, доброю і чуйною людиною, непереборним оптимістом. Всього себе він віддав улюбленій справі – вихованню дітей і молоді, розвитку фізкультури і спорту. 


Вшанувати пам’ять Василя Івановича у приміщенні Вишгородської ДЮСШ зібрались дев’ять волейбольних команд – п’ять чоловічих та чотири жіночих – із Вишгоро ... Читати далі »

06.04.2013

Запеклий фінал: «Нормарк» – «Шарм» 2:1

Запеклий фінал: «Нормарк» – «Шарм» 2:1

У спортивному залі Вишгородської районної КДЮСШ відбувся чемпіонат району з футзалу, в якому прийняло участь дванадцять кращих команд району, які були розподілені на три групи по чотири команди в кожній. 


В групах команди зіграли ігри за коловою системою, та визначили по дві кращі команди. Тож до півфінальної стадії змагань потрапили шість команд, які потім сліпим жеребкуванням були розподілені на дві групи по три команди в кожній. Справжні футзапьні баталії відбувалися на цій стадії змагань, адже лише переможці груп отримували місце в фіналі, команди ж які зайняли другі місця в групі грали між собою за бронзові нагороди. В цікавій безком ... Читати далі »

06.04.2013

Сніговій навалі дали відсіч

Сніговій навалі дали відсіч

22-24 березня Україна пережила справжнє стихійне лихо. Якщо у західних областях раніше випало до 40 сантиметрів снігу, то за лічені години у північних – до 50 сантиметрів, а в місті Києві – понад 60 сантиметрів, у Сумах – до 80 сантиметрів. Потужні снігопади накрили також Черкаську, Полтавську, Житомирську та Чернігівську області. 


Такого практично тридобового майже безперервного снігопаду і на такій величезній території не бувало за всю історію метеорологічних спостережень. 

Березень пригот ... Читати далі »

30.03.2013

Віддалені села не залишаться без уваги

Віддалені села не залишаться без уваги

Голова Вишгородської райдержадміністрації Олександр Приходько разом із керівником апарату райдержадміністрації Наталією Клебан та директором КП «УКБ «Вишгородрайбуд» Олександром Ніцкевичем 26 березня здійснили робочу поїздку до Абрамівки. Під час виїзного прийому громадського активу сіл Дудки, Савенки, Абрамівка, представників депутатського корпусу Абрамівської сільської ради та місцевих мешканців були обговорені найболючіші питання, що турбують місцеві громади. 

 
Учасники зустрічі озвучили нагальні потреби села, серед яких – транспортне забезпечення, розбудова інфраструктури, ремонт об’єктів соціальної сфери та благоустрою (розчистка та ремонт доріг, підв ... Читати далі »

Коротким рядком

Коротким рядком

Минулого тижня на берегах Київського та Канівського водосховищ, Дніпрі в районі Києва вздовж берегової лінії спостерігалися плями жовто-коричневого кольору. Прип’ять, Уж та Десна, які протікають по заболочених територій, насичуються залізом і марганцем, таким чином впливаючи на вміст заліза в Київському та Канівському водосховищах. Вміст заліза перевищує нормативи в два рази. Це підтверджує природнє походження жовтого кольору води. Як повідомляє «Київводоканал», результати аналізів підтвердили, що якісні показники дніпровської річкової води та розтопленого льоду – майже ідентичні та перебувають у межах визначених норм.

30.03.2013
« 1 2 ... 210 211 212 213 214 ... 227 228 »