Головна » Архів матеріалів

Нам пам’ять серця не дає спокою…

Нам пам’ять серця не дає спокою…

У своєму романі «Сини і дочки Чорнобиля» Іван Бурдак відображає події 1985 року — початку горбачовської перебудови, життєдіяльність його героїв у цей важливий для країни історичний період. Змістовно розкриває суть і характер організаційно-технологічних заходів по забезпеченню оптимальної роботи Чорнобильської атомної електростанції, зокрема четвертого енергоблоку, будів ництва третьої її черги. 


Яскраво, на основі достовірних фактів подаються трагічні для народу події 1986 року — катастрофи на ЧАЕС. Різнопланово показана участь в ліквідації її наслідків героїв книги, серед яких перед читачами постають образи головних дійових осі ... Читати далі »

23.02.2013

Афганська війна очима дітей

Афганська війна очима дітей

Напередодні річниці виведення радянських військ з Афганістану у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулося підведення підсумків обласного мистецько-патріотичного конкурсу «Афганська вій на очима дітей», який проводився серед учнів 8-11 класів навчальних закладів Київщини. 


Пам’ять єднає покоління – в одній залі зібралися ветерани Афганістану, воїни – інтернаціоналісти, учні і педагоги, представники громадських організацій. Голова Київської обласної ради Олександр Качний, заступник голови Київської облдержадміністрації Тетяна Подашевська, які взяли участь у роботі конкурсу, привітали воїнівафганців, учнів навчальних закладів Київс ... Читати далі »

23.02.2013

Головне – якість допомоги

Головне – якість допомоги

Поряд з іншими нововведеннями, у медичній галузі передбачається і докорінна реорганізація роботи швидкої медичної допомоги. 


Думками з приводу того, що саме зміниться у роботі медиків і служб забезпечення термінових викликів зі створенням нової структури, чим не влаштовувала стара, а також, як і коли це позначиться на оперативності та якості в роботі «швидкої» з кореспондентом газети «Слово» поділився новопризначений головний лікар Вишгородської станції швидкої медичної допомоги Володимир Васильович КОБИЛЕВСЬКИЙ (на знімку). 

23.02.2013

Чому не горять рукописи?

Чому не горять рукописи?

Устами свого героя професора Воланда, а саме так називав Сатану невмирущий Михайло Булгаков, стверджувалося, що рукописи не горять. У мене завжди виникало дитяче запитання «чому?», адже всім відомо, що папір горить, і відповідно все, що на ньому написане. Лише з роками я зрозуміла глибинну суть невмирущого вислову. Написане кимось стає частиною свідомості мільйонів людей. Переходить, так би мовити, з паперового носія в ментальну площину… 


Мені чомусь спала на думку саме ця філософська сентенція, коли я потрапила до Вишгородської центральної районної бібліотеки. Мабуть це не випадково. Як часто ми зараз ходимо до бібліотек? Чи є в цьому не ... Читати далі »

23.02.2013

Готуймося протистояти грипу

Готуймося протистояти грипу

Традиційно, в холодну пору року, в Україні збільшується кількість захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Цього року епідемія зимових недуг спочатку розгорнулася в Північній Америці та Західній Європі, проте скоро, стверджують фахівці, грип добереться й до України. У групі ризику – хворі на діабет, бронхіальну астму та імунодефіцит. Наразі ж кількість захворювань не перевищує епідеміологічний поріг у жодній з областей України. 


– Сьогодні ми не переступили так званий епідеміологічний бар’єр. При появі перших симптомів грипу хвора людина обов’язково повинна залишитися вдома, щоб не провокувати ускладнення. Також у навч ... Читати далі »

23.02.2013

Коротким рядком

Коротким рядком

Дороги району мають бути чистими! Таке розпорядження прозвучало від виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Вячеслава Савенка під час чергової оперативної наради. В першу чергу це стосується доріг у віддалених населених пунктах району таких, як Рудня-Димерська, Вахівка, Абрамівка, Савенки. 

– Питання якісного і вчасного розчищення доріг мають постійно перебувати в центрі уваги відповідальних за це дорожніх та комунальних організацій, сільських, селищної та міської Рад народних депутатів та виконкомів місцевих рад, наголосив тимчасово виконуючий об ... Читати далі »

16.02.2013

Любіть і світ стане кращим

Любіть і світ стане кращим

Свято всіх закоханих, пронизане романтичною загадковістю. Традиція відзначати День святого Валентина у країнах колишнього СРСР з’явилася на початку 1990-х років. 


Вважається, що цьому святу вже понад шістнадцять століть, а його засновником є єпископ християнської церкви Валентин. Як свідчить один з низки переказів, він виявляв особливу прихильність до закоханих: допомагав писати їм листи із зізнаннями в коханні, визволяв з біди, мирив посварених, дарував квіти молодому подружжю. 

Біда прийшл ... Читати далі »

16.02.2013

«Діназ» на футбольному фестивалі

«Діназ» на футбольному фестивалі

Під час доволі сніжної зими футбольний клуб «Діназ» не обмежується дитячими тренуваннями в спортивних залах та на часто припорошеному снігом газоні оздоровчо-спортивного комплексу «Лютіж». 


Чотири дитячі команди футбольної школи «Діназу» (2000 року народження, тренер Ігор Іваненко, 2002-го – тренер Микола Слободянюк, 2003-го – тренер Олександр Гончаров та 2004-го – тренер Іван Рябовол) відгукнулися на запрошення взяти участь у традиційному футбольному фестивалі ADIDAS CUP, який проходив в місті Прешов (Словакія) 1-3 лютого. 

16.02.2013

Сонячні кларнети ювіляр

Сонячні кларнети ювіляр

Останнього січневого дня у Вишгородській музичній школі відбулася пам’ятна подія. Світлана Володимирівна Шпортко, яка цієї зими відсвяткувала своє 50-ліття, порадувала слухачів надзвичайно теплим та затишним музичним вечором – концертом класу. Хотілося б відмітити, що Світлана Володимирівна – один з передових педагогів школи, з-під її чуйного та турботливого крила вийшло немало хороших музикантів, переможців та дипломантів конкурсів. Людина неперевершено чистої душі, вона вкладає в своїх учнів всю свою любов, ласку, ніжність та професійні знання. Саме тому вихованці Світлани Володимирівни поважають, цінують та люблять свого педагога, віддячуючи їй своїми досягненнями та успіхами. 


16.02.2013

Держфінінспекція посилює боротьбу із корупцією

Держфінінспекція посилює боротьбу із корупцією

Керівництво Державної фінансової інспекції в Київській області значну увагу приділяє функціонуванню «телефона довіри», як одного з механізмів протидії корупції. 


Відповідно до Порядку функціонування «телефона довіри» здійснюється фіксація всіх повідомлень, їх реєстрація та детальний розгляд, згідно наказу від 16.02.2012 року №41 в Держфінінспекції в Київській області. 

Протягом 2012 року отримано 40 повідомлень, з яких 19 – про порушення бюджетного законодавства при витрачанні бюджетних кошт ... Читати далі »

16.02.2013
« 1 2 ... 208 209 210 211 212 ... 215 216 »